Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, яке буде передано в оренду

Виконавчий комітет Лопушненської сільської ради повідомляє, що 25.06.2018 об 11:00 в сесійному залі виконавчого комітету Лопушненської сільської ради за адресою: 47054 Тернопільська область, Кременецький район, вул. Т. Шевченка,12  , буде проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, яке буде передано в оренду:

Назва об’єкта оцінки:  Частина приміщення адмінбудинку Лопушненської сільської ради по вул. вул. Т.Шевченка, 12

Виконання робіт – згідно з Методикою оцінки об’єктів оренди, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.1995  № 629, та  Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде  здійснюватися, відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів (майна) комунальної власності територіальної громади с.Лопушнне, Крутнів, Раславка, Велика Горянка, Мала Горянка, Волиця затвердженого рішенням сесії Лопушненської сільської  ради від 11.05.2016 №97 (далі - Положення).

Претенденти подають  конкурсну документацію та конкурсну пропозицію в запечатаному конверті.

Конкурсна документація претендента складається із:

1) підтвердних документів:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 1 до Положення);

- копії документів: кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (за наявності);

- письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);

- інформація про претендента.

2) пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті;

3) документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку.

Строк виконання робіт - не більше ніж п’ять календарних  днів після дати укладення договору  на виконання робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт з незалежної оцінки об’єкту (майна), калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Конкурсну документацію та конкурсну пропозицію слід подавати разом із супровідним листом до Лопушненської сільської ради за адресою: 47054 Тернопільська область, Кременецький район, вул. Т. Шевченка,12

За довідками  звертатися : с. Лопушне , Лопушненська  сільська рада  тел.0673508349, 0968000805