головний бухгалтер

Лопушненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головного бухгалтера Лопушненської сільської ради.

Вимоги до конкурсантів:  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;  володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Охочим брати участь у конкурсі  необхідно подати комісії такі документи:  заяву про участь у конкурсі; особову картку із обліку кадрів форми П-2ДС; автобіографію; копію паспорта; копію ідент. номера; копію документа про освіту; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік(в електронному вигляді на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції), копію трудової книжки; 2 фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи прийматимуться протягом 30-ти календарних днів із дати опублікування оголошення.

За довідками звертатися: с. Лопушне, Лопушненська сільська рада, тел.-6-43-31, 0673508349, 0968000805