Начальник відділу освіти

Оголошення!

Лопушненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти Лопушненської сільської ради.

Вимоги до учасника у конкурсі:

Громадянство України, досконале володіння державною українською мовою, вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, володіння знаннями чинного закону України, володіння навиками   ПК на рівні користувача, стаж управління в навчальних закладах або органах управління освітою – не менше 3-х років.

Додаткові вимоги до кандидатів:

Високі аналітичні здібності, відповідальність, організованість, ініціативність, самостійність  у виконані поставлених завдань.

До конкурсної комісії виконавчого комітету Лопушненської сільської ради  необхідно подати такі документи:

Заяву на участь  у конкурсі на ім’я   голови конкурсної комісії , заяву про надання згоди на оброблення його персональних даних, заповнює особову картку (форма № П-2ДС) із відповідними додатками; 2 фотокартки  розміром 4х6 см, копію документів про освіту, про підвищення кваліфікації , присвоєння вченого звання, присвоєння наукового ступення за наявності, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою , передбаченим Законом України «Про запобігання корупції», копію документа, який посвідчує особу, ідент. номера,  копію військового квитка(для військовозобов’язаних), довідку про допускання  до державної таємниці (в разі наявності).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів із дати опублікування оголошення.

За довідками звертатися: с.Лопушне, Лопушненська сільська рада, тел.: 6-43-31