Бухгалтер

ОГОЛОШЕННЯ

Лопушненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – бухгалтера Лопушненської сільської ради.

Вимоги до конкурсантів:  освіта вища;  володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Охочим брати участь у конкурсі  необхідно подати комісії такі документи:  заяву про участь у конкурсі; особову картку із обліку кадрів форми П-2ДС; автобіографію; копію паспорта; копію ідент. номера; копію документа про освіту; декларацію про доходи форми № 001 ДС за 2016 рік, копію трудової книжки; 2 фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи прийматимуться протягом 30-тьох календарних днів із дати опублікування оголошення.

За довідками звертатися: с. Лопушне, Лопушненська сільська рада, тел..-6-43-31.