для усіх землекористувачів

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Лопушненська сільська рада повідомляє, що відповідно до Земельного Кодексу України усім землекористувачам, які користуються земельними ділянками без правовстановлюючих документів, (після смерті, самозайнятими, тощо) необхідно узаконити право користування земельними ділянками, інакше земельні ділянки буде вилучено та надано іншим землекористувачам, які звернуться до сільської ради для оформлення необхідних документів на землю.

Шукаєте роботу чи працівника? Скористайтеся інтерактивною картою вакансій Тернопільщини. Це мобільно, зручно, актуально!

Інтерактивна карта вакансій Тернопільської області з використанням Google maps – зручний мобільний сервіс, яким у будь-який час можна скористатися за допомогою гаджетів чи комп’ютера.

09:28:17 03.08.2021